Sale Tvarovanie v architektúre

Ide o dvojpublikáciu v ktorej prvá Ako začať obsahuje teoretické východiská tvarovania v architektúre. V druhej s názvom Prečo tak je vypracovaná tvarová analýza tridsiatich troch vybraných konkrétnych architektonických diel z autorovej tvorby, ktoré slúžia ako príklady reálneho použitia tvarovania na základe geometrických princípov. Obe knihy sú predajné len spolu a obsahujú DVD, ktoré je tiež spracované v slovensko - anglickej mutácii.

Informácie o knihe
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2004
Počet strán: 132
ISBN: 978-80-89228-00-3

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

O nás:

 

 

Predajňa ARCHBooks vznikla v máji v roku 2014 pod vedením vydavateľstva Eurostav.

Vydavateľstvo bolo založené v máji 1995. V dnešnej dobe vydavateľstvo vydáva časopis ARCH, časopis Eurostav a knižné publikácie pre odbornú aj širokú verejnosť .

V predajni ARCHBooks, ktorú nájdete na Námestí slobody 19 na Fakulte architektúry v Bratislave, nás môžete navštíviť počas pracovných dní a zakúpiť si, či len tak prelistovať knihy z oblasti architektúry, stavebníctva, dizajnu, filozofie, výtvarného umenia či fotografie. Ak je predajňa príliš vzdialená a navštíviť nás osobne je pre Vás náročnejšie, radi Vám Vaše knihy pošleme priamo k Vám domov.

V našej predajni nájdete, prípadne Vám vieme objednať, tituly od dodávateľov Slovart, Partner Technik, Pemic, Kosmas, Albatros Media, Thames and Hudson, Laurence King, Routlage, De Gruyter  a mnoho iných.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme veľa pekných chvíľ pri čítaní kníh

Váš ARCHBooks

FOTO:

 

 

 

Top