Sale Systémy štandardných detailov

Publikácia je prekladom z nemeckého originálu. Dokumentuje 35 rezov budovou a 145 detailov stavebných konštrukcií. Nejde iba o jednotlivé konštrukčné detaily ako v publikácii Atlas štandardných detailov, vydaný v roku 2004, ale o ich systémové spojenie navzájom tak, aby v jednotlivých fázach projektovania poskytli  pomôcky, ktoré rýchlo a bezpečne vedú k cieľu projektovania.

Detaily je možné spájať do rezov budovy, ale aj voľne kombinovať a nadväzujú na seba ako pri praktickom procese projektovania. Ku každému detailu je uvedený zodpovedajúci popis a ceny v eurách. Popisy stavebných konštrukcií obsahujú dôležité údaje o stavebných materiáloch, upozornenia na postupy zhotovenia a platné normy DIN.

Súčasťou publikácie je CD-nosič, ktorý obsahuje všetky informácie z vytlačenej knihy vr. návodu ich využitia pri projektovaní. Obsahuje detaily vo formáte .pdf, .dwg a .dxf pre najpoužívanejšie systémy CAD.

Popisy stavebných konštrukcií sú vo formáte Excel a uľahčujú súpis prác a materiálov. Jednoduchý program na kalkulácie umožňuje rýchle predkalkulovanie ceny zvolených riešení detailov v eurách.

Študenti - POZOR!

Systémy štandardných detailov - pre študentov - 33,- Eur (po preukázaní dokladu o štúdiu)

Informácie o knihe
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2008
Počet strán: 368
ISBN: 8089228119

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

O nás:

 

 

Predajňa ARCHBooks vznikla v máji v roku 2014 pod vedením vydavateľstva Eurostav.

Vydavateľstvo bolo založené v máji 1995. V dnešnej dobe vydavateľstvo vydáva časopis ARCH, časopis Eurostav a knižné publikácie pre odbornú aj širokú verejnosť .

V predajni ARCHBooks, ktorú nájdete na Námestí slobody 19 na Fakulte architektúry v Bratislave, nás môžete navštíviť počas pracovných dní a zakúpiť si, či len tak prelistovať knihy z oblasti architektúry, stavebníctva, dizajnu, filozofie, výtvarného umenia či fotografie. Ak je predajňa príliš vzdialená a navštíviť nás osobne je pre Vás náročnejšie, radi Vám Vaše knihy pošleme priamo k Vám domov.

V našej predajni nájdete, prípadne Vám vieme objednať, tituly od dodávateľov Slovart, Partner Technik, Pemic, Kosmas, Albatros Media, Thames and Hudson, Laurence King, Routlage, De Gruyter  a mnoho iných.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme veľa pekných chvíľ pri čítaní kníh

Váš ARCHBooks

FOTO:

 

 

 

Top