Texty jsem se snažil psát tak, abych svět architektury - ať už současné, nebo již minulé - přiblížil běžnému čtenáři, který není v oboru odborníkem a probudil tak jeho zájem o téma, které považuji za důležité, neboť architektura a design nás obklopují doslova na každém kroku. Dokážeme-li jí porozumět a najdeme-li k ní vztah, je šance, že si jí budeme více vážit. Zajímavá, ale často i neprávem přehlížená díla a osobnosti naší moderní architektury v období od konce 19. století do dnešních dnů - od historismu a neoklasicismu přes secesi, avantgardní architekturu meziválečné éry až po dnešní postmodernu, hightech, minimalismus nebo dekonstruktivismus.

Informácie o knihe
Vydavateľ: NLN - Nakladatelství Lidové noviny
Jazyk: český
Rok vydania: 2013
Počet strán: 248
ISBN: 9788074222214

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

Štítky: Zľava 15 %

O nás:

 

 

Predajňa ARCHBooks vznikla v máji v roku 2014 pod vedením vydavateľstva Eurostav.

Vydavateľstvo bolo založené v máji 1995. V dnešnej dobe vydavateľstvo vydáva časopis ARCH, časopis Eurostav a knižné publikácie pre odbornú aj širokú verejnosť .

V predajni ARCHBooks, ktorú nájdete na Námestí slobody 19 na Fakulte architektúry v Bratislave, nás môžete navštíviť počas pracovných dní a zakúpiť si, či len tak prelistovať knihy z oblasti architektúry, stavebníctva, dizajnu, filozofie, výtvarného umenia či fotografie. Ak je predajňa príliš vzdialená a navštíviť nás osobne je pre Vás náročnejšie, radi Vám Vaše knihy pošleme priamo k Vám domov.

V našej predajni nájdete, prípadne Vám vieme objednať, tituly od dodávateľov Slovart, Partner Technik, Pemic, Kosmas, Albatros Media, Thames and Hudson, Laurence King, Routlage, De Gruyter  a mnoho iných.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme veľa pekných chvíľ pri čítaní kníh

Váš ARCHBooks

FOTO:

 

 

 

Top