Publikácia slúži na ozrejmenie problematiky tvorby interiéru a všetkých jeho zložiek. Prednostne je určená pre študentov v zameraní interiérový dizajn a interiérová architektura, ale môže slúžiť aj ako základná pomôcka pre širšiu verejnosť so záujmom o navrhovanie interiérov. Svojim zameraním  voľne nadväzuje na vysokoškolskú učebnicu dizajn nábytku (Kotradyová a kol., 2009).

Informácie o knihe
Vydavateľ: ISBN: 9788022744157 Vydavateľstvo STU
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2015
Počet strán: 180
ISBN: 9788022744157

Napísať recenziu

Vaše meno:

Vaša recenzia:

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku:

O nás:

 

 

Predajňa ARCHBooks vznikla v máji v roku 2014 pod vedením vydavateľstva Eurostav.

Vydavateľstvo bolo založené v máji 1995. V dnešnej dobe vydavateľstvo vydáva časopis ARCH, časopis Eurostav a knižné publikácie pre odbornú aj širokú verejnosť .

V predajni ARCHBooks, ktorú nájdete na Námestí slobody 19 na Fakulte architektúry v Bratislave, nás môžete navštíviť počas pracovných dní a zakúpiť si, či len tak prelistovať knihy z oblasti architektúry, stavebníctva, dizajnu, filozofie, výtvarného umenia či fotografie. Ak je predajňa príliš vzdialená a navštíviť nás osobne je pre Vás náročnejšie, radi Vám Vaše knihy pošleme priamo k Vám domov.

V našej predajni nájdete, prípadne Vám vieme objednať, tituly od dodávateľov Slovart, Partner Technik, Pemic, Kosmas, Albatros Media, Thames and Hudson, Laurence King, Routlage, De Gruyter  a mnoho iných.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme veľa pekných chvíľ pri čítaní kníh

Váš ARCHBooks

FOTO:

 

 

 

Top