Najnovšie články

Publikoval: admin Publikované v: Pozretí: 43 Komentáre: 0

Je leto, čas dovoleniek, oddychu a dobrých kníh. A aj keď nie všetci z nás majú práve teraz dovolenku či prázdniny, na dobrú knihu sa čas vždy nájde. Či si ju prečítate niekde na ležadle na pláži alebo doma v obývačke na gauči, jej hodnota sa nezmení.

Publikoval: admin Publikované v: Pozretí: 59 Komentáre: 0

Ako užívatelia vnímame architektúru najmä skrz naše zmysly a skúsenosť. Dotyk s povrchom omietky, lom svetla a jeho úloha v definovaní priestoru, správanie sa materiálov pod vplyvom živlov. Je to práve materiálna podstata detailu, ktorá nám dokáže spríjemniť alebo naopak skomplikovať jej bežné užívanie.

Dvanásta Noc Architektúry sa odohrá vo štvrtok, 16. Februára 2017 od 17.00 v priestoroch Fakulty Architektúry v Bratislave a má za cieľ priblížiť sa pojmom „Materialita“ a „Úloha svetla v architektúre“.

Publikoval: admin Publikované v: Pozretí: 132 Komentáre: 0

Ako sme sľúbili, tu je niekoľko tipov na knižné darčeky aj pre dizajnérov a umelcov.

 

Publikoval: admin Publikované v: Pozretí: 81 Komentáre: 0

Vianoce, Vianoce prichádzajú, nakupujete už darčeky? Potrebujete inšpiráciu, čo kúpiť vášmu blízkemu, ktorý má rád architektúru, dizajn a umenie? To je pre nás hračka, tipov máme hneď niekoľko a radi sa s vami o ne podelíme. Ak by ste si medzi našimi odporúčaniami predsa len nič nenašli, v našom kamennom obchode na Fakulte architektúry STU Vám radi osobne poradíme a vyberieme každému knihu  presne na mieru. Zastavte sa ;).

P.S.1: Tipov je osem, pretože 10 sa nám zdalo veľa a 5 zas málo :).

P.S.2: V najbližších dňoch sa môžete tešiť aj na blog o knižných darčekoch pre dizajnérov a umelcov.

Publikoval: admin Publikované v: Pozretí: 75 Komentáre: 0

Už 11 rokov Nadácia REVIA prináša ľuďom šancu spraviť dobrý skutok a vo vianočnom čase obdarovať knihou deti zo sociálne slabších pomerov. A už druhý rok sme my a naše kníhkupectvo ARCHBOOKS súčasťou tejto krásnej myšlienky.

Publikoval: admin Publikované v: Pozretí: 73 Komentáre: 0

Prinášame Vám jedinečnú prezentáciu zahraničních magazínov o architektúre, dizajne a záhradnej architektúre. Príďte sa pozrieť do nášho kníhkupectva, kde si môžete prelistovať množstvo kvalitných a profesionálnych magazínov.

14 Oct / 2016

Knižné tipy #3

Publikoval: admin Publikované v: Pozretí: 80 Komentáre: 0

Po dlhšej dobe Vám opäť prinášame niekoľko zaujímavých knižných tipov.

 

 

 

O nás:

 

 

Predajňa ARCHBooks vznikla v máji v roku 2014 pod vedením vydavateľstva Eurostav.

Vydavateľstvo bolo založené v máji 1995. V dnešnej dobe vydavateľstvo vydáva časopis ARCH, časopis Eurostav a knižné publikácie pre odbornú aj širokú verejnosť .

V predajni ARCHBooks, ktorú nájdete na Námestí slobody 19 na Fakulte architektúry v Bratislave, nás môžete navštíviť počas pracovných dní a zakúpiť si, či len tak prelistovať knihy z oblasti architektúry, stavebníctva, dizajnu, filozofie, výtvarného umenia či fotografie. Ak je predajňa príliš vzdialená a navštíviť nás osobne je pre Vás náročnejšie, radi Vám Vaše knihy pošleme priamo k Vám domov.

V našej predajni nájdete, prípadne Vám vieme objednať, tituly od dodávateľov Slovart, Partner Technik, Pemic, Kosmas, Albatros Media, Thames and Hudson, Laurence King, Routlage, De Gruyter  a mnoho iných.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme veľa pekných chvíľ pri čítaní kníh

Váš ARCHBooks

FOTO:

 

 

 

Top