Informácie o doprave

Dodacia lehota

Knihy, ktoré máme na predajni, expedujeme najneskôr v lehote 10 pracovných dní od zadania objednávky.

V prípade, že knihy nemáme v predajni a musíme ich pre Vás objednať je dodacia doba od 2 – 4 týždňov.  Dodaciu dobu Vám pri objednávke oznámime mailom alebo telefonicky.

Doručovanie tovaru

Knihy dodávame za cenu uvedenú na stránke. K cene sa pripočítava poštovné a balné a sú doručované Slovenskou Poštou na dobierku.

Cena poštovného:

Hodnota nákupu

Cena

do 15 Eur

2,40

15 -  60 Eur

4,20

60, 01 – 150 Eur

5,50

Nad 150 Eur

Zdarma

Osobný odber

Zdarma

Ceny za poštovné sú uvedené s DPH.

O nás:

 

 

Predajňa ARCHBooks vznikla v máji v roku 2014 pod vedením vydavateľstva Eurostav.

Vydavateľstvo bolo založené v máji 1995. V dnešnej dobe vydavateľstvo vydáva časopis ARCH, časopis Eurostav a knižné publikácie pre odbornú aj širokú verejnosť .

V predajni ARCHBooks, ktorú nájdete na Námestí slobody 19 na Fakulte architektúry v Bratislave, nás môžete navštíviť počas pracovných dní a zakúpiť si, či len tak prelistovať knihy z oblasti architektúry, stavebníctva, dizajnu, filozofie, výtvarného umenia či fotografie. Ak je predajňa príliš vzdialená a navštíviť nás osobne je pre Vás náročnejšie, radi Vám Vaše knihy pošleme priamo k Vám domov.

V našej predajni nájdete, prípadne Vám vieme objednať, tituly od dodávateľov Slovart, Partner Technik, Pemic, Kosmas, Albatros Media, Thames and Hudson, Laurence King, Routlage, De Gruyter  a mnoho iných.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme veľa pekných chvíľ pri čítaní kníh

Váš ARCHBooks

FOTO:

 

 

 

Top